Magazyn DMG MORI dla klientów i osób zainteresowanych.

NOWOŚCI DMG MORI

„Cel DMG MORI: numer 1 dla
klientów
na całym świecie.“

1. SOFTWARE SOLUTIONS

CELOS® – jednolita platforma obsługowa umożliwiająca cyfryzację procesów, wyposażona w różnorodne aplikacje i wyjątkowe cykle technologiczne gwarantujące do 60% szybsze programowanie.

2. SERWIS & CZĘŚCI ZAMIENNE

CUSTOMER FIRST – przygotowaliśmy dla Państwa 5 propozycji w celu osiągnięcia najwyższej jakości świadczonych usług, z gwarancją najlepszych cen.

3. CLX / CMX

Rozwój serii ECOLINE – więcej możliwości, nowoczesna technologia i najwyższa jakość w atrakcyjnych cenach. NOWOŚĆ: teraz także ze sterowaniem HEIDENHAIN.

4. AUTOMATYZACJA

Innowacyjne rozwiązania z obszaru automatyzacji, jak np. Robo2Go – swobodny dostęp, bez konieczności znajomości robota.

5. TECHNOLOGIA

Centra technologicznoszkoleniowe – całkowite rozwiązania technologiczne i najwyższe kompetencje w branży, również w obszarze Additive Manufacturing.

2016

GLOBAL ONE – ­globalna integracja producenta obrabiarek

2013

Jednolity branding na całym świecie

2011

Pierwsze wspólne projekty

2009

Rozpoczęcie współpracy

1870

1948

Ponad 200 lat doświadczenia w przemyśle obrabiarkowym.

NOWOŚCI DMG MORI

Integracja, innowacje i jakość.

Dr. Ing. Masahiko Mori, Prezydent DMG MORI COMPANY LIMITED i Christian Thönes, Prezes Zarządu DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT.

Szanowni Państwo,

„Global One“ to dalsza integracja japońskiej Spółki DMG MORI COMPANY LIMITED oraz niemieckiej DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT w jeden światowy koncern obrabiarkowy. Ponad 12.000 pracowników zatrudnionych w naszych zakładach produkcyjnych oraz w 164 spółkach odpowiedzialnych za sprzedaż i serwis realizuje cel DMG MORI: Numer 1 dla Klientów na całym świecie.

Główny cel DMG MORI to najwyższa jakość produktów i usług świadczonych dla naszych Klientów. Nasze motto: „Global One“ ma stać się synonimem innowacji w obrabiarkach, komponentach (DMG MORI Components) oraz w obszarze serwisu (Software Solutions i LifeCycle Services), gwarantując tym samym najwyższą jakość: rozpoczynając od procesu produkcji, aż do różnorodnych rozwiązań przygotowanych wg potrzeb Klienta. W tych obszarach pracujemy nad wspólnymi rozwiązaniami, gwarantując stabilność i kontynuację udanej współpracy z Klientami, Partnerami i Dostawcami. Otwieramy przed Państwem nowy wymiar w obszarze technologii, procesów automatyzacji i cyfryzacji w dobie Przemysłu 4.0 (Industrie 4.0).

W tym celu bezustannie rozwijamy różnorodne kompetencje oraz stawiamy na mocne strony lokalnych zakładów produkcyjnych. Dotyczy to na przykład spółek produkcyjnych z Pfronten i Seebach, które są wiodącymi zakładami w obszarze 5-osiowej obróbki kompletnej. Zakłady w Bielefeld i Iga nadal będą skupiać się na obrabiarkach uniwersalnych oraz tokarko-frezarkach. Włoski zakład w Bergamo będzie koncertować się w przyszłości na tokarkach produkcyjnych i automatach tokarskich. Dodatkowo nasze Excellence Center w Nara odpowiada za innowacyjne rozwiązania dla przemysłu samochodowego, a Excellence Center we Pfronten dla przemysłu lotniczego.

Jako zintegrowany producent obrabiarek będziemy nadal koncentrować się na rozwoju innowacji, które są gwarancją zysku dla naszych Klientów – jest to nasz najważniejszy cel. Jego realizacja możliwa jest tylko poprzez spełnianie życzeń i przygotowywanie rozwiązań pod potrzeby Klientów. W centrum naszych działań, obok oczywiście obrabiarek i wybranych produktów DMG MORI Components, są kompleksowe technologie i rozwiązania procesowe.

Digitalizacja jest dla nas jednym z podstawowych zagadnień przyszłości. Bazująca na sterowaniu platforma obsługowa CELOS® została rozszerzona w cyfrową platformę. Dysponujemy technologią i produktami dla Przemysłu 4.0 oraz niezbędnym know-how. Dzięki CELOS® już dziś możemy zaoferować naszym klientom kluczowe elementy zintegrowanej, inteligentnej produkcji. Nowością jest prosta możliwość integracji nowych, własnych aplikacji CELOS® dla naszych wybranych partnerów. Nowe technologie ULTRASONIC & LASERTEC już dziś posiadają wiele, różnorodnych potencjałów – w szczególności obszar Additive Manufacturing będzie nadal rozwijany, ze szczególnym naciskiem na obróbkę materiałów metalowych.

Również w obszarze jakości będziemy kontynuować naszą strategię „First Quality“. Konsekwentne ukierunkowanie na jakość to wspólny element wszystkich obszarów Koncernu DMG MORI na całym świecie. Doskonałym przykładem jest tutaj rozwój serii ECOLINE: nowe obrabiarki CLX i CMX – zaprojektowane jako atrakcyjne maszyny podstawowe otwierają przed użytkownikami wiele możliwości technologicznej wydajności oraz oferują know-how DMG MORI w zakresie sterowania i automatyzacji. Wszystko to w jeszcze lepszej jakości i z zachowaniem najwyższej produktywności – teraz NOWOŚĆ: sterowanie HEIDENHAIN dostępne dla centrów obróbkowych CMX V.

Obszary serwisu i części zamiennych zostały na nowo zorganizowane. Przygotowaliśmy 5 obietnic serwisowych, które są gwarancją spełnienia Państwa wysokich wymogów, co do jakości serwisu – wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy przekonani, że nasi klienci, dostawcy i partnerzy biznesowi skorzystają najbardziej z dalszej integracji koncernu w „Global One” Company. Dzięki Państwu staliśmy się tym, czym jesteśmy dziś i wspólnie z Państwem chcemy kształtować przyszłość. Dlatego zwracamy się z prośbą: Porozmawiaj z nami! Twoja opinia jest dla nas ważna!
 

Christian Thönes,
Prezes Zarządu
DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT

Dr. Ing. Masahiko Mori,
Prezydent
DMG MORI COMPANY LIMITED