Müşteri ve ilgilenen Kişiler için DMG MORI dergisi

DMG MORI YENILIKLERI

“Hedefimiz: dünya çapında
müşterilerimiz için 1 numara olmak.”

1. SOFTWARE SOLUTIONS

CELOS® – APP Sayısallaştırmaya giriş için tabanlı kontrol ve kullanım platformu. Teknoloji döngüleri: diyalog uygulamalari ile bilgi girişten dolayı % 60 varan daha hızlı programlama.

2. SERVİS & YEDEK PARÇALAR

ÖNCE MÜŞTERİ – Biz dinledik! Uygun fiyatlara en yüksek servis kalitesi için 5 servis sözü.

3. CLX / CMX

ECOLINE evrimi – daha çok imkân, adil fiyatlara teknoloji ve kalite. YENİ: Şimdi HEIDENHAIN ile beraber.

4. OTOMASYON

Robo2Go gibi yeni ve yenilikçi otomasyon çözümleri – serbest giriş ve robot bilgisi gerektirmeden kullanılabilir.

5. TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Teknoloji merkezlerimiz – Bütünsel teknoloji- alan uzmanlığından üretim katkı maddesine kadar.

2016

GLOBAL ONE – dünya çapında entegre olmuş makine araç üreticileri

2013

Dünya çapında tutarlı marka

2011

İlk ortaklaşa geliştirilen projeler

2009

Işbirliği Başlangıç

1870

1948

200 yıldan fazla makine araç sektöründe deneyim.

DMG MORI YENILIKLERI

Entegrasyon, yenilik ve kalite.

Dr. Ing. Masahiko Mori, DMG MORI COMPANY LIMITED Başkanı ve Christian Thönes, DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT Yönetim kurulu başkanı.

Sayın Müşteriler, Ortaklar ve ilgilenenler,

“Global One“ DMG MORI COMPANY LIMITED ve DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT ‘nin entegrasyonu için küresel entegre olmuş makine takim grubudur. 12.000 den fazla çalışanı ile dünya çapındaki üretim tesislerimiz ve 164 uluslararası işletme ve servis konumlarımız ile bütünsel olarak müşterilerimiz için dünya çapında 1 numara olmak için çalışmaktadır.

Size sizinle beraber müşterilerimize ve tedarikçilerimize işbirliği içinde istikrar ve süreklilik temin ediyoruz. Sizinle beraber yeni kurallar koymak istiyoruz: “Global One” Makinelerde geleceğe yönelik yeniliklerde, DMG MORI Components, Software Solutions ve LifeCycle Services. Üretimden müşteri odaklı toplam çözüme kadar en yüksek kalite. Teknoloji ve süreçlerde yeni bir boyuttan otomasyon ve 4.0. yüzyıl sektöründe sayısallaştırma.

Bunun için küresel yetkinliklerin çeşitliliğini teşvik edeceğiz ve yerli üretim yerlerimizin gücünü inşa edeceğiz. Bu örneğin büyüleyici 5 eksenli işleme yapan Ana firmalarimiz olan Pfronten ve Seebach için geçerlidir. Bielefeld ve Iga yakın işbirliği içinde Universal dönüşü ve Turn & Mill’i devam ettirecektir. Bergamo gelecekte de üretim ve otomasyon dönüşü için ağırlık merkezi olacaktır. Bunun dışında Nara’da bulunan mükemmellik merkezimizin otomotiv ve Pfronten’de bulunan havacılık ve uzay endüstri sektöründeki gücüne güveniyoruz.

Entegre bir takım tezgâhı üreticisi olarak gelecekte de yenilikler geliştireceğiz, bundan da siz yarar sağlayacaksınız. Müşteri yararı bizim için net odak noktasıdır. Ve özellikle bir şeyi istiyoruz: Sizi dinlemek e ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunmak. Makinelerin ve seçilmiş olan DMG MORI bileşenlerinin yanı sıra bütüncül teknoloji ve süreç çözümleri merkeze koymak istiyoruz.

Sayısallaştırma bizim için geleceğin çekirdek konularından biridir. APP tabanlı kumanda Ve kullanım yazılımı CELOS® bir sayısallaştırma platformuna dönüştürüyoruz. 4.0. endüstri teknolojisi ürünlerine ve Know-how için gerekli olan sürece sahibiz. CELOS® ile müşterilerimize şimdiden akıllı üretim için anahtar unsuru sunuyoruz. Seçilmiş olan Musteriler için kendi CELOS® APP yeni ve basit uygulama opsiyonlari saglar. Yeni teknolojiler ULTRASONIC & LASERTEC bugünden bile farklılaşma potansiyeli sunmaktadır. Özellikle katkı üretimi daha da genişletiyor ve burada madeni malzemelere odaklanıyoruz.

Kalite alanında da “birinci kalite Stratejisi’ni” devam ettireceğiz. Tutarlı kalite yönelimi dünya çapında entegre olmuş şirketler grubundan geçmektedir. Bunun için ECOLINE’nın CLX ve CMX yapı sınıfı donusumu için mevcut. DMG MORI’nin tasarlanmış olan cazip temel ekipmanları dünya pazarına kullanıcıya teknolojik performans sağlayan toplam alan genişliği ayrıca tüm kumanda ve otomasyon Know-how açılmaktadır. Gelişmiş kalite ve verimlilik ile – şimdi YENI HEIDENHAIN ile CMX V için. Biz Sizi, kendi grubumuzda asla goz ardi etmeyecegiz.

Servis ve yedek parça fiyatları alanlarını tamamen yeniden tasarladık. 5 Servis sözü ile servis kalitesindeki yüksek taleplerinizi karşılamak istiyoruz – özellikle adil fiyatlar ve en iyi fiyat garantisi ile. Bu konuda sonuna kadar iddialıyız!

Bizler Sizin, müşterilerimizin, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızın “Global One” şirketinin diğer entegrasyonundan yararlanacağınıza inanıyoruz. Sizin sayenizde biz bugün bu hale geldik. Ve beraberce Sizinle geleceği şekillendirmek istiyoruz. Bu nedenle Sizden ricamız: Bize yazın! Geri dönüşünüz bizim için çok önemli!
 

Christian Thönes,
Yönetim kurulu Başkanı
DMG MORI AKTIENGESELLSCHAFT

Dr. Ing. Masahiko Mori,
Başkan
DMG MORI COMPANY LIMITED